Zdravotní masáže.

Celostní zdravotní masáže a rehabilitační terapie v Brně.

Zdravotní masáže.

Celostní zdravotní masáže a rehabilitační terapie v Brně.

Léčím tělo, podporuji ducha, rozvíjím mysl.

Masíruji tak, jak bych chtěla být masírována. Pomáhám lidem dostat se do své vlastní síly a udržet se v ní. Již napořád.

Nabízím oddech z denního koloritu života, restart, zpomalení i nakopnutí. Prožitek i zážitek. Zlepšení.

Pomáhám především ženám, ale muže neodmítám.

Léčím i (a nejen) západní medicínou, obohacuji ji o prvky, které mi v ní chybí. Léčím i pohlazením, úsměvem, smysluplnou prací, nadějí i vírou. Využívám energii, která se houby vleze do nějaké „studie“, ale i tak funguje :).

MUDr. Slávka Kozlová

Masérna, to je můj terapeutický prostor.  Pro někoho luxus pasivního oddechu, pro někoho kombinace pasivního oddechu a aktivního cvičení, rad, vhledů i aha momentů.
U mne najdeš klid, péči, bezpečí. Je tu pro tebe nachystaný prostor pro tebe a tvé změny, změny k lepšímu samozřejmě.

Zdravotní masáže a terapie

Kombinuji dotek tělesný, ale i slovní. Využívám mé zkušenosti z rehabilitace, i mé oblíbené jógy. Z obou vybírám to nejlepší.
Baví mne pozorovat, jak někdo potřebuje zpomalit nebo vypustit problémy a rychlý životní styl, někdo zase zaktivovat a nakopnout.

Nejen masérna

Pro zvědavce a otevřené lidi nabízím svůj pohled na zdraví – Health Mindset.
Naučím tě přemýšlet o nemoci a zdraví trošku jinak, přestavíš, i představíš, si to v hlavě tak, aby ses nemotala pořád v nemoci, nýbrž opustila ten “kolotoč” a vrhla se na objevnou cestu za zdravím.

Najdeš balanc

Ano, bude to o balancu. O jeho navrácení. Ne ale o stagnaci! Stojící vody totiž páchnou. Vše má plynout tak, jak to má plynout. Ani málo, ani moc, ani rychle, ani pomalu.
A když říkám, vše, tak vše. Teprve pak jsme plně zdraví. Se vším všudy. Vlastně i silní, krásní, radostní a klidní. Rázní i připravení. Třeba i na boj. Něco zvládnout, zdolat.

Síla kolem nás

Nestydím se říkat, že víc, než z těch obřích knih, co jsem léta studovala, mi opravdické moudro pro léčení přinesl život sám, má zkušenost a zkušenosti lidí kolem mne.
A síla “nad” nebo spíše kolem nás, na kterou se již umím napojit a čerpat z ní, když potřebuji. Je to pro mne opora, bezpečí, jistota.

Celostní péče pro zdraví.

K masáži přistupuji jako celostní ozdravné terapii. Jen tak je plně účinná. Spojuji poznatky západní medicíny s duchem, i psychikou.
A toto vše kombinuji tak,aby to bavilo mne i tebe! Je to pak krásná spolupráce, kdy předem ani jeden z nás neví, jak to celé dopadne, ale když se “dílo” zadaří, oba víme, že je to perfektní.
Mne to totiž baví moc! 
Cena za masáž a vnímavou rehabilitaci – platba jednotlivě:
1 100 Kč za hodinu (55 minut)
1 600 Kč za 1,5 hodiny (85 minut)
Děti do 8 let: 900 Kč za 45 minut

Balíček 5 terapií po 1 h – intervaly dle osobní domluvy:
5 000 Kč (á 1 000 Kč za hodinu, platbu lze rozdělit na 2 části)

Balíček 5 terapií po 1,5 h – intervaly dle osobní domluvy:
7 500 Kč (á 1 500 Kč, platbu lze rozdělit na 2-3 části)

Kam na masáž a terapii.

Masérna Brno Žebětín

Dlážděná 10c

MAPY

Jak se objednat

Na masáž a terapii se prosím objednejte telefonicky nebo emailem.

REZERVACE

SLUNCE
SLUNCE