Zdravotní konzultace.

Online zdravotní konzultace „Jdu si pro lepší zdraví.“

Zdravotní konzultace.

Online zdravotní konzultace „Jdu si pro lepší zdraví“.

Jsem k dispozici online.

Konzultace pro ženy, které potřebují pořešit svůj zdravotně – pohybový problém. Rehabilitační, neurologický, ortopedický, revmatologický nebo onkologický.

Konzultace a léčbu vnímám celostně, nejenom medicínsky.

MUDr. Slávka Kozlová

Krok 1: Health Mindset

Probereme tvé aktuální zdravotní potíže i dosavadní vyšetření a terapii. Bude mne zajímat tvá vnitřní motivace, tvé sny a cíle, tvůj záměr. Společně najdeme cestu, jak správně nastavit mysl. Půjdeme na to s laskavostí, důsledností a důvěrou. Nejvíc sama k sobě. Neboť podstatná část života se tvoří v našich hlavách.

Krok 2: Praktická část

Vybereme správné a efektivní cviky. Půjdeme pěkně ke kořenu věci. A ano, někdy je kořen v psychice, nebo osobnostním nastavení. Přes tělo se dá spousta věcí uvolnit, rozpustit. Nebo taky aktivovat.
Součástí je i přirozený pohyb – tanec, zpěv nebo pohyb u vaření u plotny. Možností je mnoho, ty si vybereš podle své nálady, aby tě to bavilo a šlo to z tebe.

Jak zdravotní konzultace probíhá

Potkáváme se přes FB Massenger nebo Google Meet (zvací link na Google Meet zasílám předem, po objednání přes rezervační systém, nejpozději 12 hodin předem).
Samotná konzultace trvá hodinu. Frekvence sezení je individuální, někdo á 1 týden, někdo á 2-3 týdny. Před konzultací ti pošlu anamnestický dotazník, a pokud budu potřebovat, spojíme se i telefonicky. Smskou určitě.
Výstup z terapie můžu shrnout krátce písemně – závěr pro tebe.
Pokud budeš chtít, natočím i video (série cviků na doma – tobě šitá na míru).
Z každé konzultace vytěžíš své maximum pro daný okamžik. Dáme do toho vše!

Směr zdravotní konzultace

Tvá originalita, tvá jedinečnost má prím. A když se přijmeš se vším všudy, tvá duše dozraje a pochopí. Tvé tělo se začne regenerovat, tvá nemoc se začne odlepovat jako nálepka, která již “nelepí”. A ty sama začneš růst (osobnostně, duševně, duchovně, i tělesně). Tvé buňky se proberou k životu, z letargie, ze spícího království a začnou dělat to, co umí a dávno uměly. Moudrost přírody jim to připomene. A ty se na to vše napojíš.

Pokud jsi teď dost zvědavá, je to pro tebe ten nejlepší indikátor. Ano, tvá duše se „probrala“ a teď máš možnost se ke mne objednat a vše si vyzkoušet na vlastní kůži. Začneš to i žít.

Cena 1 konzultace (včetně callu zdarma, dotazníku a výstupu ze sezení):
1 300 Kč za 60 minut
Zvýhodněná cena balíčku 3 konzultací Jdu si pro lepší zdraví – „spolu“ (1x týdně):
3x 1 300 Kč, tj. 3 900 Kč
SLUNCE
SLUNCE
SLUNCE